Nadszedł czas na wrześniową edycję naszej comiesięcznej inicjatywy finansowego wspierania projektów open source i organizacji zajmujących się działalnością dobroczynną. Wyborem odbiorców zajął się tym razem Michał Dziekoński.

Ze względu na to, że Michał od pewnego czasu interesuje się javascriptową biblioteką React, postanowił przekazać wsparcie autorowi wielu przydatnych komponentów dla tej bliblioteki - Danowi Abramovowi. W swoich eksperymentach z Reactem Michał korzystał z kilku z komponentów stworzonych przez Dana i chciałby pogratulować mu dobrej roboty, a reszta naszego zespołu przyłącza się do tych gratulacji.

Michał zdecydował się także przekazać pomoc finansową Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie koło Legionowa (czyli w swoich rodzinnych stronach). Schronisko i utworzona przy nim Fundacja działają nieprzerwanie od prawie 20 lat - przez ten czas pomogły i znalazły schronienie dla setek bezdomnych psów i kotów. Pozdrawiamy pracowników i wolontariuszy Schroniska, oraz ich czwonoronożnych podopiecznych!