Wiosna zbliża się wielkimi krokami, za nami połowa marca, więc przyszedł czas na przekazanie wsparcia finansowego na rzecz projektu open source i jeszcze kogoś, kto potrzebuje pomocy. Tym razem wybierającym został Dawid Jancen.

Pierwsza z marcowych darowizn trafia do wspieranej już przez nas w lipcu 2015 Linux Foundation, działającej od 2000 roku fundacji dbającej o rozwój Linuksa. Większość naszego zespołu korzysta z Linuksa zarówno na własnych komputerach, laptopach, jak i na serwerach w projektach, nad którymi pracujemy - dlatego działania Fundacji są bliskie naszemu sercu. Pozdrawiamy ekipę Fundacji i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu systemu spod znaku pingwina!

W tym miesiącu pomagamy również Karolinie Pastwie z Tczewa. Dawid i Karolina nie mieli okazji się poznać, ale mają wspólnych znajomych, stąd jego decyzja by ją wesprzeć. Dziewczyna cierpi z powodu nowotworu neuroendokrynnego jelita cienkiego. Karolina walczy o swoje zdrowie nie tylko dla siebie, ale też dla swojego synka. Karolino, pozdrawiamy Cię serdecznie, trzymamy kciuki i życzymy zdrowia całej rodzinie.