Lato, lato wszędzie… może jeszcze nie astronomiczne, może jeszcze trochę kapryśne, ale lato. W promieniach słońca przystępujemy do czerwcowej edycji naszej comiesięcznej akcji pomagania projektom open source i organizacjom prowadzącym dobroczynną działalność.

Powtarzamy dziś nasz wybór dokładnie sprzed roku i przekazujemy wsparcie finansowe na rzecz Fundacji Perla, organizacji istniejącej od 2000 roku, zajmującej się rozwijaniem języka programowania Perl i związanych z nim projektów. Perl to jeden z kilku języków programowania, których użwaliśmy i używamy w wielu różnych projektach od samego początku istnienia naszej firmy. Dziękujemy Fundacji za jej dotychczasowe działania, życzymy powodzenia w kolejnych i mamy nadzieję, że nasza niewielka pomoc choć odrobinę się do tego przyczyni.

Wspomagamy także Fundację dla Zwierząt „Koci Pazur” z Poznania. Fundacja została założona w 2006 roku i od lat niesie pomoc zwierzętom, przede wszytkim bezdomnym kotom. Przekazując nasze wsparcie, dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w działania Fundacji oraz życzymy wszystkiego dobrego zarówno wolontariuszom, jak i ich kocim podopiecznym.