Wakacje i lato minęły nim zdążyliśmy się obejrzeć, ale otarliśmy już łzy i z entuzjazmem przystępujemy do wrześniowej odsłony naszej inicjatywy pomagania projektom open source i organizacjom dobroczynnym. W roli wybierającego występuje tym razem Krzysiek Skarbek, nasz dzielny programista z Łodzi.

Krzysiek, jako wierny użytkownik i fan Debiana, jednej z najbardziej cenionych dystrybucji Linuksa, postanowił przekazać wsparcie na rzecz właśnie tego projektu. Wśród reszty naszego zespołu jest wielu użytkowników innych Linuksów opartych na Debianie, jak Ubuntu lub Mint - wszyscy zatem popieramy ten wybór i wraz z pomocą finansową przesyłamy ekipie Debiana pozdrowienia.

Wspieramy także Fundację “Dom dla kundelka” z Poddębic, której misją jest pomoc skrzywdzonym i porzuconym zwierzętom. Fundacja ma co prawda niedługą historię (powstała w ubiegłym roku), ale swoją misję realizuje skutecznie i z zaangażowaniem. Przekonał się o tym Krzysiek, szukając pomocy w zaopiekowaniu się labradorem porzuconym przez kogoś przy kąpielisku Przykona niedaleko Uniejowa - tę pomoc znalazł właśnie w “Domu dla kundelka”. Dziękujemy i pozdrawiamy Fundację!