Mija połowa października, a więc czas najwyższy na kolejną rundę naszej akcji pomocy. W tym miesiącu Jakub był odpowiedzialny za wybór projektu open source i organizacji dobroczynnej, które otrzymają nasze wsparcie.

Jakub postanowił uhonorować jeden z projektów, który odegrał znaczącą rolę w niedawnej przebudowie naszej strony firmowej i dzięki któremu (między innymi) można ją w tej chwili oglądać. Tym projektem jest Django, najpopularniejszy framework do budowania aplikacji webowych w Pythonie. Poza wspomnianą przebudową strony, korzystaliśmy z Django także w kilku wcześniejszych przedsięwzięciach, dlatego projekt gościł już na naszym blogu jako wspierany. Zatem, ponownie dziękujemy twórcom Django i gratulujemy fantastycznego projektu!

Drugim odbiorcą naszej pomocy jest Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" i również w tym przypadku nie jest to debiut, bo kilka razy w przeszłości przekazywaliśmy pomoc na rzecz dzieci będących pod opieką Fundacji. Jak zawsze, wraz z darowizną pieniężną przesyłamy podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w pracę Fundacji za ich wysiłek i życzymy powodzenia w dalszych działaniach.