Feel The Flow od 2006 roku zajmuje się organizacją zimowych wyjazdów w Alpy na narty i snowboard. Oferowane pobyty zapewniają uczestnikom maksimum frajdy, nie tylko z szusowania po stokach, ale także z wielu dodatkowych atrakcji, jak koncerty czy gry terenowe.

Zbudowaliśmy dla Feel The Flow nową wersję serwisu internetowego, wyposażoną w zaawansowany, wygodny w użyciu system obsługi rezerwacji.

Dedykowany system zarządzania serwisem


Podstawowe mechanizmy działania serwisu i zarządzania jego zawartością napisaliśmy w języku PHP z użyciem frameworku Laravel, dbając przy tym o jak najlepsze dostosowanie ich do specyficznych potrzeb Feel The Flow.

Aplikacja administracyjna pozwala zarówno redagować standardowe treści, np. artykuły lub galerie zdjęć, jak i zarządzać ofertami, rezerwacjami czy kodami rabatowymi.

php-inv.png Laravel light
Dedykowany system zarządzania serwisem

Elastyczny proces rezerwacji


Bogata oferta wyjazdów Feel The Flow i szeroki wybór dodatkowych atrakcji wymagały stworzenia rozbudowanego systemu rezerwacji, pozwalającego na dużą swobodę w konfiguracji zgłoszeń.

Przygotowaliśmy rozwiązanie w pełni odpowiadające tym potrzebom. Gotowy (i ciągle rozwijany) system umożliwia m.in.: rezerwowanie pojedynczych miejsc lub całych apartamentów, kupowanie ubezpieczeń, wybór rodzaju transportu, zamawianie dodatków indywidualnych i grupowych.

Elastyczny proces rezerwacji

Zaawansowana obsługa płatności


Wygodny system rezerwacji musi umożliwiać przejście całego procesu zgłoszenia - od wyboru oferty po dokonanie płatności.

Do obsługi płatności wdrożyliśmy DotPay oraz system mass collect, który pozwala na generowanie indywidualnego numeru konta bankowego. W efekcie ułatwiliśmy księgowanie wpłat.

Dotpay
Zaawansowana obsługa płatności

Automatyczne generowanie dokumentów


Zanim uczestnicy wyruszą w Alpy, muszą zadbać o dopełnienie formalności i podpisać z organizatorem umowę.

Jedną z funkcji stworzonego przez nas systemu jest automatyczne przygotowywanie gotowych do wydruku umów w formacie PDF. Do tego celu użyliśmy niezawodnego modułu dompdf.

Dompdf dark logo
Automatyczne generowanie dokumentów