Strony internetowe


Tworzymy zarówno proste strony internetowe, jak i rozbudowane serwisy. Działamy kompleksowo, od zaprojektowania szaty graficznej i struktury zawartości, po uruchomienie i późniejsze utrzymanie na serwerze. Pracujemy z Klientem - pomagamy w opracowaniu treści i przygotowaniu materiałów, wskazujemy dobre wzorce i podpowiadamy skuteczne rozwiązania.

Przykładamy dużą wagę do tego, by tworzone przez nas serwisy odpowiadały dobrym praktykom i nowoczesnym trendom. Dbamy o wygodę ich używania, krótki czas ładowania, responsywność i optymalizację pod kątem wyszukiwarek.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

Strony wizytówki

Serwisy korporacyjne

Sklepy

Landing pages

Blogi

Aplikacje webowe


Projektujemy i budujemy aplikacje webowe - od prostych, kilkuekranowych narzędzi, po rozbudowane systemy realizujące skomplikowane procesy biznesowe.

Wybieramy rozwiązania najbardziej odpowiadające wymaganiom Klientów - w zależności od potrzeb, adaptujemy istniejące oprogramowanie lub tworzymy aplikacje od zera. Wdrażamy i konfigurujemy aplikacje z dbałością o ich wydajność, bezpieczeństwo i odporność na awarie.

W projektowaniu interfejsu użytkownika, stosujemy uznane standardy i praktyki, aby budowane przez nas aplikacje były wygodne i łatwe w użyciu. Nie zapominamy też o estetyce - staramy się, by były przyjemne dla oka.

Aplikacje mobilne


Tworzymy aplikacje mobilne na platformy Android i iOS, zarówno w technologiach natywnych, jak i hybrydowych.

Projektujemy aplikacje zarówno od strony interfejsu użytkownika, jak i rozwiązań technicznych. Wykorzystujemy w pełni możliwości, jakie dają urządzenia mobilne, takie jak geolokalizacja czy dostęp do kamery.

Na potrzeby aplikacji wymagających komunikacji z serwerem, budujemy dedykowane API i aplikacje administracyjne, oraz zajmujemy się ich wdrożeniem i późniejszym utrzymaniem.

Testujemy aplikacje mobilne na różnych typach urządzeń oraz na symulatorach, aby zagwarantować ich prawidłowe działanie u wszystkich użytkowników.

ANDROID

iOS

Usługi consultingowe


Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem zdobytymi przez lata pracy w branży IT i przy tworzeniu oprogramowania poprzez:

  • pomaganie w prowadzeniu prac analitycznych i opracowywaniu specyfikacji projektów informatycznych.
  • wdrażanie dobrych praktyk, narzędzi i procesów usprawniających prowadzenie projektów i prac programistycznych w istniejących zespołach,
  • wykonywanie audytów jakości, wydajności i bezpieczeństwa serwisów internetowych i aplikacji webowych.

ANALITYKA

DOBRE PRAKTYKI

AUDYTY