Wspieramy Marionette i Fundację Azylu pod Psim Aniołem

W tym miesiącu nieco spóźniliśmy się z akcją wspierania projektów open source i organizacji dobroczynnych, ponieważ zawsze zajmowaliśmy się tym 15. dnia miesiąca, ale nic straconego – 16. dzień miesiąca nie jest przecież gorszy. Projekt i organizację do wsparcia wybierał tym razem Karol.

Projekt open source wybrany w tym miesiącu to Marionette, biblioteka ułatwiająca budowanie aplikacji bazujących na Backbone.js. Programiści z naszego zespołu, Karol i Arek, pracują od pewnego czasu przy projekcie, w którym wykorzystywana jest Marionette, i bardzo chwalą to rozwiązanie – zatem za ich rekomendacją wspomagamy właśnie ten projekt. Dziękujemy przy tym twórcom i gratulujemy świetnej biblioteki.

Wspieramy również Fundację Azylu pod Psim Aniołem, organizację działającą w Warszawie, zajmującą się prowadzeniem azylu dla bezdomnych i porzuconych zwierząt. Przekazujemy pieniądze na rehabilitację psa o imieniu Słonik, który dochodzi do siebie po strasznych problemach ze zdrowiem i po dwóch operacjach. Mamy nadzieję, że pieniądze potrzebne na jego leczenie zostaną szybko zebrane i cieszymy się, że możemy w tym choć trochę pomóc. Słoniku, trzymaj się dzielnie!