Pomagamy Fundacji Perla i Komitetowi Pomocy dla Zwierząt „Przystań Ocalenie”

Jak co miesiąc, także w sierpniu przekazujemy wsparcie finansowe dla projektów open source oraz na cel dobroczynny. Tym razem odbiorców naszego wsparcia wybrał Michał Wojciechowski – założyciel naszej firmy oraz inicjator comiesięcznej akcji pomagania, która trwa nieprzerwanie od ponad 6 lat.

Michał postanowił wesprzeć Fundację Perla. Choć przez ostatnie lata język ten musiał ustąpić pola innym pod względem popularności, to dla nas jest wciąż jednym z podstawowych i bardzo praktycznych narzędzi pracy. Wykorzystujemy go przy wielu projektach, zarówno wewnętrznych, jak i wykonywanych dla klientów. Przekazujemy darowiznę, aby wesprzeć dalszy rozwój języka, jego ekosystemu i społeczności.

Pomagamy też Komitetowi Pomocy dla Zwierząt „Przystań Ocalenie” – organizacji pożytku publicznego, która od 20 lat ratuje ciężko doświadczone przez los zwierzęta: konie i inne zwierzęta gospodarskie, psy i koty. Ta organizacja zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach, bo to właśnie jej przekazaliśmy wsparcie w maju 2012 roku, rozpoczynając tym samym comiesięczne przekazywanie darowizn.

Życzymy wytrwałości i powodzenia osobom zaangażowanym w te przedsięwzięcia!