Wspomagamy projekt Antispam Bee i Flawiusza Obrusiewicza

Zaczął się wrzesień i choć nikt z nas nie musi codziennie rano pakować tornistra i maszerować do szkoły, to i tak tęsknimy za minionymi wakacjami. Pogrążeni w nostalgii nie zapominamy jednak o tym, że przyszedł czas na kolejną odsłonę naszej akcji pomocy projektom open source i innym potrzebującym. W roli wybierającego debiutuje dziś Kamil Wiśniewski, dzielny (i jak dotąd jedyny) reprezentant naszego zespołu rezydujący w Lublinie.

Wybór Kamila padł na projekt Antispam Bee – bezpłatny plugin do WordPressa, służący (jak można wywnioskować z nazwy) do walki z plagą spamu w komentarzach. Kamil używał tego pluginu do własnych celów i był bardzo zadowolony z jego skuteczności. Jako że mamy w planach kilka projektów, w których WordPress ma znaleźć zastosowanie, to bardzo możliwe, że będziemy mieć okazję wypróbować i ten plugin. A na razie – przesyłamy pozdrowienia jego autorom i gratulujemy projektu!

Drugim odbiorcą naszej pomocy w tym miesiącu jest Flawiusz Obrusiewicz z Lublina, przechodzący trudną rehabilitację po obrzęku mózgu. Wsparcie dla Flawiusza przekazujemy za pośrednictwem Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”. Flawiuszowi i jego rodzinie życzymy wszystkiego dobrego, a przede wszystkim siły i wytrwałości w dążeniu do poprawy stanu zdrowia.