Portfolio Sidnet mali bracia Ubogich

W ramach współpracy gruntownie przebudowaliśmy stronę internetową Stowarzyszenia. Wspieramy także coroczne akcje “małych braci”.

mali bracia Ubogich to stowarzyszenie polepszające jakość życia osób starszych i samotnych. Organizuje m.in. jednodniowe wycieczki i lekcje języków obcych dla seniorów oraz spotkania dla osób dotkniętych chorobą Alzheimera i ich opiekunów.

Aktualizacja strony

Przejęliśmy zajmowanie się istniejącą już stroną “małych braci” i w pierwszej kolejności uruchomiliśmy serwis na nowszej wersji frameworku SilverStripe, na którym oparta jest strona.

By witryna w 100% odpowiadała potrzebom organizacji, wymagane były dedykowane rozwiązania i modyfikacja wybranych narzędzi. W związku z tym utworzyliśmy nowe szablony HTML/CSS i wdrożyliśmy je do frameworka, dodaliśmy także kolejne moduły: Aktualności, Wydarzeń i Galerii. 

Płatności PayU

By ułatwić darczyńcom wspieranie Stowarzyszenia, wdrożyliśmy na stronie płatności PayU. Dzięki temu chcący przekazać datek może wybrać płatność jednorazową lub cykliczną i wygodnie dokonać wpłaty.

Wsparcie corocznych akcji

Od 2 lat nadzorujemy przygotowanie okolicznościowych stron dla przedsięwzięć Stowarzyszenia zwalczających samotność osób starszych podczas świąt i w czasie wakacji. Opiekujemy się także stronązachęcającą do przekazania 1% podatku „małym braciom”.

Co roku zmienia się wygląd strony dla danej akcji. W oparciu o otrzymane materiały akcyjne budujemy nowy landing page lub usprawniamy już istniejącą stronę.

Pomoc przy utrzymaniu strony

Wspieramy Stowarzyszenie zawsze gdy tylko potrzebna jest pomoc w obsłudze strony lub pojawia się pomysł na dodanie nowych funkcji. Zajmujemy się całością prac związanych z frontendem i backendem serwisu.